Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, hastanenizin hem medikal hem de finansal akışını bütünleşik olarak hızlı, güvenli ve esnek bir yapı da yönetebilirsiniz.

Mevcut kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kazanç ve hasta memnuniyetini arttırabilirsiniz. Parametrik ve teknolojik yazılım mimarisi sayesinde sağlık işletmesinin ihtiyaçları göz önüne alarak özel projelendirme geliştirilir. Global yapıdan uzaklaşmadan geliştirilen proje, aynı zamanda da ileri ki dönemde yapılacak yenilik ve geliştirmelere açık olacaktır.

HBYS, basitlik içinde detay ilkesi ile tasarlanmış kullanıcı dostu ara yüzü ile en detaylı veri girişleri için dahi kolay ve hızlı bir ortam sağlanmaktadır. Grup yada kişi bazında; menü veri tabanı ve departman bazlı olmak üzere 3 boyutlu yetkilendirme yapabilir, yapılan işlemlere ait takip yapabilirsiniz. Bazı modüllerde silinen kayıtları sisteme yetki dahilinde geri dönebilir, geçmiş kayıt incelemesi yapabilirsiniz. HBYS verileriniz periyodik olarak yedekleme imkanı sağlamaktadır. Medikal verimliliğin finansal yansımalarını HBYS sayesinde mercek altına alabilir.

Alacağınız istatistik ve raporlamalara gelecekteki kaynak kullanım planlamasını en üst noktaya taşıyabilirsiniz. Hedeflere ulaşmak için aradığınız yardımı; otomasyondaki kullanıcı tanımlı raporlamalarda bulabilirsiniz.

HBYS Genel Modülleri

Sistemimiz sağlık işletmesine yönelik komple çözüm sunmayı amaçlar. Hasta yönlendirme sistemleri, Kimlik tarama, PACS, LİS , Kiosk - Sıramatik gibi uygulamalar programla bütünleşik olarak çalışır.

-Randevu

-Hasta Yönlendirme

-Hasta Kabul

-Hasta Yatış

-Tahsilat, Vezne

-Yatan Hasta-Servis

-Özel Sigorta Ve Kurumlar

-Faturalama

-Medula İşlemleri

-Doktor Ofisi

-Doktor Hak Ediş

-Personel Özlük

-Labaratuar

-Görüntüleme

-Ameliyathane

-Eczane İşlemleri

-İlaç Takip Sistemi -İTS

-Sağlık-Net

-Depo ve Stok Yönetimi

-Satın Alma Yönetimi

-Cihaz Bakım ve Onarım

-E-Reçete İşlemleri

-E-Rapor İşlemleri

-E-Sonuç

-E-Randevu

-AKBS

-112 Acil